Portfolio - Filozofia marki

Zobacz, na co mnie stać!

Filozofia marki

Zlecenie polegało na stworzeniu tekstu, który naświetla zalety marki oraz przekazanie odbiorcy jej kluczowych wartości.

Specjalnie dla Ciebie!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci kosmetyki najwyższej jakości i zadbać o to, aby Twoja przygoda z naszymi produktami była jak najlepsza.

Naturalny produkt? Naturalnie!

Do wytwarzania naszych produktów używamy wyłącznie stuprocentowo ekologicznych i zgodnych z naturą składników. Pozwala to nam na zapewnienie Ci zapachów wziętych żywo z Twojego otoczenia.

Chronimy planetę!

Każdy zamówiony przez Ciebie produkt zapakujemy w gustowne, szklane opakowanie. Nie dość, że otrzymasz świetny gadżet do przechowania kosmetyków oraz dekoracji wnętrza, to jeszcze przyczynisz się do redukcji zużycia plastiku na świecie. Fajnie, prawda?

Ahoj, przygodo!

Już teraz możesz razem z nami wyruszyć w podróż po zmysłowym świecie zapachów. Rozejrzyj się po naszym sklepie i ruszamy ku przygodzie! Do zobaczenia po drugiej stronie! Notatka na boku: Obecnie prowadzimy jedynie sprzedaż wysyłkową, ale jeśli chcesz nas odwiedzić osobiście, to napisz do nas – wspólnie ustalimy termin i przekażemy Ci Twój produkt 🙂

Miłosz Zolich

Zaciekawiłem Cię?

Baner reklamowy

TEKST SPRZEDAŻOWY

Tekst na baner dla mojego dobrego znajomego i klienta. Miał być przede wszystkim przykuwający uwagę, nowoczesny i ze statystykami.

W moim odczuciu wyszło naprawdę fajnie :)

Miłosz Zolich