Portfolio - Opisy produktów

Zobacz, na co mnie stać!

Opisy produktów

Teksty napisane typowo pod jedną, podaną przez Klienta grupę docelową – miłośnicy fantasy, science fiction i innych tego typu gatunków, głównie mężczyźni. Napisane miały być lekko, z naświetleniem specyfikacji produktu – rozmiar, materiał itp. oraz krótkim przedstawieniem historii postaci.

Ten pojemnik odstraszy każdego ciasteczkowego potwora.

Strażnikiem Twoich pyszności będzie znany wszystkim postrach kosmiczny Obcy. Dzięki imponującemu rozmiarowi 30 cm wysokości pomieści sporo ciasteczek, a sam doda stylu wnętrzu każdego kolekcjonera. To super gadżet dla fanów tego międzygwiezdnego łowcy… W kwestii zawartości nie musisz oczywiście ograniczyć się do ciasteczek – wkładaj wszystko, co chcesz! (w granicach rozsądku!) Został wykonany z ceramiki tak wysokiej jakości, że nawet kły i pazury tej galaktycznej bestii go nie zniszczą. Być może sam Alien podpowie Ci, co chciałby nosić w swoim wnętrzu? Jedno jest pewne: Taki pojemnik zrobi wielkie wrażenie na wszystkich, bez względu na to, gdzie zdecydujesz się go umieścić! Idealny pomysł na prezent bez okazji i na wielką okazję. Chcesz podarować prawdziwego Obcego bliskiej osobie? A może to właśnie Ty chcesz mieć u siebie Aliena? W takim razie ten pojemnik to idealna opcja dla Ciebie! Uwaga: Nie odpowiadamy za stratę kończyn w wyniku ataku Aliena i nie ponosimy odpowiedzialności za ciasteczka zmienione w Facehuggery.

Miłosz Zolich

Zaciekawiłem Cię?

Baner reklamowy

TEKST SPRZEDAŻOWY

Tekst na baner dla mojego dobrego znajomego i klienta. Miał być przede wszystkim przykuwający uwagę, nowoczesny i ze statystykami.

W moim odczuciu wyszło naprawdę fajnie :)

Miłosz Zolich