Portfolio - Tekst „O nas”

Zobacz, na co mnie stać!

Tekst „O nas”

Tekst mający na celu przedstawienie marki w branży kosmetycznej, zaprezentowanie jej oferty i stworzenie obrazu firmy jako przyjaciela odbiorcy. Swobodny, przyjazny i nieco interaktywny tekst.

Twój nowy przyjaciel na całe życie…

Cześć! Cieszymy się bardzo, że chcesz dowiedzieć się o nas trochę więcej! Zanim jednak porozmawiamy o nas, porozmawiajmy o Tobie… Czy chcesz, żeby Twoje wnętrze pachniało lepiej, a Twoja skóra była tak dobrze zadbana, jak nigdy dotąd? Oczywiście, że chcesz! W końcu, kto by nie chciał? Wyobraź sobie tylko – wchodzisz do swojego domu. Od razu wita Cię jeden z Twoich ulubionych zapachów.

Czujesz go tak, jakby soczysty owoc właśnie pojawił Ci się przed nosem…

Szukasz źródła zapachu – Twój wzrok od razu wędruje na zapaloną na stole świeczkę – naszą świeczkę. Uśmiechasz się lekko, po czym kierujesz się do łazienki – czas na odrobinę relaksu w wannie. Sięgasz do szafki i wyjmujesz sól do kąpieli – naszą sól do kąpieli. Potem jeszcze raz sięgasz do szafki – stoi tam delikatny, nawilżający mus do ciała – tak, dobrze myślisz. Nasz mus do ciała… Jak widzisz, chcemy być częścią Twojego życia – chcemy, aby dzięki nam Twoje dni były lepsze. Aby po ciężkim dniu podarować Ci prawdziwy relaks i dać Ci możliwość przeżycia z nami zupełnie nowych wrażeń…

Odkryj więc razem z nami nowe na rynku naturalne kosmetyki, które stworzyliśmy z największą troską o jakość i Twój komfort.

Każdy z naszych produktów, oprócz zmysłowych doznań, oferuje liczne właściwości zdrowotne – zajrzyj do opisów i sprawdź, co fascynuje Cię najbardziej.

Miłosz Zolich

Zaciekawiłem Cię?

Baner reklamowy

TEKST SPRZEDAŻOWY

Tekst na baner dla mojego dobrego znajomego i klienta. Miał być przede wszystkim przykuwający uwagę, nowoczesny i ze statystykami.

W moim odczuciu wyszło naprawdę fajnie :)

Miłosz Zolich